Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Rętwiny

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie z ogródkiem Dulsk

Dulsk(Rętwiny + 8 km)

119 000 zł110,15 m² 1 080,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Poszukujesz mieszkania niedaleko Golubia-Dobrzynia? To przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej powyżej 90m2 w okazyjnej cenie może okazać się tym czego szukasz! Lokal zawiera: dwie duże.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Czekanowo

Czekanowo(Rętwiny + 25 km)

170 000 zł53,60 m² 3 171,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dostępne od zaraz mieszkanie w Czekanowie na parterze o powierzchni 53,60m2. Mieszkanie dwupokojowe, które wyróżnia się wyjątkową funkcjonalnością. W mieszkaniu jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Michałowo,Brodnica(Rętwiny + 22 km)

199 999 zł41 m² 4 878,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Sprzedam ładne M-3 z pięknym widokiem na panoramę Brodnicy. Mieszkanie usytuowane w bloku czteropiętrowym na ul. Matejki w Brodnicy woj. kujawsko-pomorskie. Uwaga: wiosenna promocja.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Brodnica(Rętwiny + 22 km)

1 680 000 zł120 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Na sprzedaż reprezentacyjna posiadłość na przedmieściach Brodnicy. Składa się z komfortowego domu posadowionego na działce z prywatnym lasem o powierzchni 8027 m2. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Dworcowa

Stare Miasto,Brodnica(Rętwiny + 22 km)

429 000 zł230 m² 1 865,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Brodnica, ul. Dworcowa. Dom do sprzedania. Zapraszamy do zakupu domu jednorodzinnego, wolnostojącego znajdującego się w Brodnicy przy ul. Dworcowej. Powierzchnia zabudowy budynku mieszkalnego: 125 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Brodnica

Brodnica(Rętwiny + 22 km)

150 000 zł1 200 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działki w Karbowie w gminie Brodnica. W ofercie mamy 4 działki z pozwoleniem na budowę. Działka z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Jarczechowo(Rętwiny + 24 km)

360 000 zł6 730 m² 53,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas Działka z aktualnymi bezterminowymi warunkami zabudowy - budynek mieszkalny jednorodzinny - położona pomiędzy dwoma jeziorami. jezioro Kikolski i jezioro Sumińskie! na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Rypin

Rypin(Rętwiny + 15 km)

599 000 zł110 m² 5 445,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:682 m²

Komfortowy dom W centrum rypina - ul. Spokojna Zamieszkaj w sercu miasta i ciesz się ciszą! Energooszczędny dom z ogrzewaniem gazowym i ogrodem. Prezentujemy wyjątkowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 5-pokojowe Brodnica

Stare Miasto,Brodnica(Rętwiny + 22 km)

449 000 zł133,81 m² 3 355,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1815

Z przyjemnością prezentuję Państwu na sprzedaż mieszkanie/ lokal o funkcji mieszkalnej w samym sercu Miasta Brodnicy przy ul. Generała Józefa Hallera. Kamienica z 1815 r.! Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Zbójno

Zbójno(Rętwiny + 11 km)

299 000 zł3 300 m² 90,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż: unikatowe działki nad jeziorem Zbójno, kujawsko-pomorskie W ofercie znajduje się 5 wyjątkowych działek położonych bezpośrednio nad jeziorem w miejscowości Zbójno. To.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Rętwiny

Rętwiny,kujawsko-pomorskie

350 000 zł6 923 m² 50,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:6 923 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu gospodarstwo rolne ,działka o powierzchni 0.6923 ha, położona jest w miejscowości Rętwiny, gmina Radomin, powiat golubsko dobrzyński,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rętwiny

Rętwiny,kujawsko-pomorskie

22 000 zł3 969 m² 5,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlano-rekreacyjne w miejscowości Rętwiny położone około 2km od Radomina, 13km od Golubia-Dobrzynia i 18km od Rypina. Sprzedaż dotyczy działek o powierzchni 3969m2.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij