Dom Rętwiny
Rętwiny, kujawsko-pomorskie
- 475 000 zł
- 270 m²
- 1 759,26 zł/m²
Renata Glazik
Skontaktuj się
Dom Rętwiny
Rętwiny, kujawsko-pomorskie
zaktualizowane:
18 maja 2026
Dom Rętwiny
Zaktualizowane: 18 maja 2026
475 000 zł 270 m² 1 759,26 zł/m²
dom wolnostojący
7
2 370 m²
na podjeździe
1997
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
7Powierzchnia działki:
2 370 m²Miejsce postojowe:
na podjeździeRok budowy:
1997Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 475 000 zł (1 759,26 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 270 m², 7 pokoi (7 sypialni), 3 łazienki; stan: do remontu
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1997
- technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: gazobeton
- instalacje: stan dobry; okna: do wymiany, plastikowe, drewniane
- Działka: 2 370 m²
- kształt: kwadrat; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową
- Powierzchnia dodatkowa: loggia (20 m²), piwnica 100 m², strych
- Wyposażenie: dom umeblowany
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, siła, szambo; ogrzewanie: centralne ogrzewanie
- Miejsce parkingowe: na podjeździe (7 miejsc parkingowych)
- Źródło: biuro nieruchomości: Nowa Posesja, zaktualizowane: 18.05.2026
Lokalizacja
- Adres: Rętwiny, Radomin, golubsko-dobrzyński, kujawsko-pomorskie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż duży, solidny dom o powierzchni 240 m², położony na urokliwej i ogrodzonej działce o powierzchni 2370 m². Budynek z 1996 roku, w całości podpiwniczony, z dwoma garażami w bryle budynku, stwarza ogromne możliwości aranżacyjne zarówno dla rodziny, jak i dla inwestora. (...)
533 403...
533 403 850